Odkazy na

Aplikace

Přehledně zobrazené informace o spotřebě a útratě

Přesvědčte se sami! Prohlédněte si energomonitor živě. Vyzkoušejte  DEMO účet

Okamžité hodnoty

Získejte okamžitý přehled o spotřebě energií a stavu sledovaného místa. Kdykoli a odkudkoli

Celková spotřeba

Srovnání měření v čase

Přehledné srovnání spotřeby energie za zvolené časové období vám umožní zjistit, zda vaše opatření pro úsporu nákladů jsou účinná. V přehledném zobrazení můžete zjistit veškeré podrobnosti.

Získejte větší přehled z týdenní "teplotní mapy"

Víte, v kterých úsecích dne a týdne máte nejvyšší spotřebu energie. Pracují velké spotřebiče ve správném čase? Heatmapa vám umožní komplexní vizualizaci týdenní spotřeby a dá vám odpovědi na tyto otázky.

Prozkoumejte podrobné denní grafy

Detailní grafy denní spotřeby vám v reálném čase ukáží spotřebu energií a navíc umožní srovnání s předchozím obdobím. Dále si můžete interaktivně zvolit k zobrazení jen ty snímače, nebo odběrná místa, která vás právě zajímají.

Názorné metriky

Vysvětlíme vám složité a komplexní věci jednoduchým způsobem. Například to, co je spotřeba trvale připojených spotřebičů. Porovnáváme a dáme vám užitečnou zpětnou vazbu.

Denní spotřeba

 

Průběžně se zlepšujeme a přidáváme nové funkce 

Energomonitor pracuje v cloudu a tak je pro nás snadné přidávání nových funkcí do systému s okamžitou platností pro všechny stávající uživatele. Krok za krokem vylepšujeme stávající funkce a přidáváme nové. Řídíme se zpětnou vazbou od našich uživatelů.